Unego OÜ
       väärtustades vaimset vara

Eesti EnglishDr. Helena Lasspsühhiaater 


2015 - ......  Conscious Initiative OÜ asutaja, Teadliku Ettevõtluse konverentsi korraldaja, kõneleja                                   intrapersonaalsete oskuste ja vaimse vormi teemal
2013 - ......   Unego OÜ asutaja, psühhiaater ja koolitaja
2004 - 2013   Psühhiaatia residentuur, PERH Psühhiaatriakliinik, Tallinn
1998 - 2004   Tartu Ülikool, arsti eriala
1995 - 1998   Tallinna Inglise Kolledz
1987 - 1995   Tallinna 21 Keskkool


  Tööta minuga, kui soovid:

  • Avara maailmavaatega arsti;
  • Spetsialisti, kes on õppinud teadlikkuse kasutamist ning praktilist enesejuhtimist;
  • Teada, kuidas ise ennast aidata;
  • Saada reaalseid ja toimivaid soovitusi;
  • Ise kaasa töötada oma tervise säilitamises / parandamises;
  • Privaatset õhkkonda Pirital;
  • Konsultatsiooni Skype teel;
  • Töökeeleks eesti või inglise keelt

 

Konsultatsioonid toimuvad kas OÜ Unego ruumides Pirital (Tallinn) või Skype teel (Skype kasutajanimi:dr.helenalass). Konsultatsioonide eest tasumine toimub ettemaksu alusel, ülekandega või sularahas kohapeal. Võta ühendust: helena.lass@unego.ee või telefonil 56609432Helena Lass on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduse erialal 2004.a. Samal aastal viibis ta praktikal Inglismaal St. Peters Hopsital Psühhiaatriaosakonnas, kus õppis EMDR-i. Ta on töötanud 2004 - 2013 arstina Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinikus. Helena on vaimset tervist soosiva hariduskeskuse Unego (OÜ Unego) asutaja ja tegevjuht. Ta on läbinud erinevaid teraapiaalaseid täiendkoolitusi (Psühhoanalüültiline, KKT, MI, "The Journey" jt.) ning õppinud ärksameelsust (Mindfulness). Ta on üle 10 aasta praktiseerinud / õppinud teadlikkuse kasutamist teadlikkuse õpetaja Ingvar Villido juhendamisel ning läbinud Teadliku Muutuse Kunsti kõik 5 astet. Helena viib läbi koolitusi (enesejuhtimine, teadlikkus, stressitaandamine) ja on lektor. Tema sooviks on suurendada ühiskonnas teadmisi vaimset vormi soosivast haridusest ning ennetusvõimalustest vaimse tervise vallas, et saaksime elust aktiivselt osa võtta. Alates 2015 on ta rohkem sõna võtnud ettevõtluse valdkonnas, rõhutades intra-personaalsete oskuste tugevat seost nii töötajate heaolu, tõhususe, initsiatiivi kui ka innovatiivsusega. Helena hobiks on jooga (Kriya Jooga), karate ja disain. Ta on loonud ka etnomoe kaubamärgi “Sume” (www.sume.ee)


Psühhiaater on arst, kes on omandanud arstikraadi (dr.med) ning seejärel spetsialiseerunud psüühikahäirete valdkonnas. Psühhiaater oskab eristada omavahel erinevaid psüühikahäireid, neid diagnoosida ning ravida. Arstina on psühhiaatrile antud õigus kirjutada välja ravimeid.


I also work in English.