Unego OÜ
       väärtustades vaimset vara

Eesti English


Lisaks tööle psühhiaatrina on minu teine põhitegevus Ingvar Villido poolt välja töötatud Teadliku Muutuse Kunsti meetodi õpetamine ja selle integreerimine vaimse tervise valdkonnaga. Oma kursustel pööran suuremat rõhuasetust meditsiiniteaduse ja empiirilise vaate kokkupuutepunktidele, vaimsele vormile ning depressiivsusest ja ärevusest vabanemisele.

14 - 15 september 2018
23 - 24 november 2018
UNEGO OÜ KONTAKT:

Aadress: Pirita tee 20p,
III korrus, Tallinn, 10127
(Lauluväljaku kõrval) 


Registrikood: 12582645

Tegevusluba: L03714

Arvelduskonto: LHV Pank
(IBAN) EE277700771001702513


Individuaalsed konsultatsioonid personaalseks meisterlikkuseks

"Vali praegu neid tegevusi, mille tagajärgi tahad tulevikus kogeda"
 


 Dr. med. HELENA LASS (loe CV-d) psühhiaater, vaimse vormi ekspert

 Minu vaade baseerub teadlikkusel: selle võime avastamisel enda juurest, selle     sihipärasel suunamisel ning rakendamisel. 


 Minu professionaalsed oskused on kombinatsioon arstiharidusest & -kogemusest  ning teadlikkuse rakendamisest lähtuvast eluviisist. Ma pooldan pro-aktiivset  suhtumist enesejuhtimisse ja isikliku vastutuse võtmist oma heaolu eest.
 

Aitan inimestel muuta oma sisemaailma probleemseid harjumusi, õpetades intra-personaalseid oskusi. Olgu nendeks siis muretsemine, ülemõtlemine, keskendumisraskus, ebakindlus, ärritumine, kriitikatundlikkus, kurbus, uinumisraskused või kerge ärevus. Probleemi raskuskese võib olla hoopis mujal, kui Sulle siiani on tundunud - Sa hakkad hoopis selgemalt endaga toimuvat nägema. Intra-personaalsete oskuste õppimine võtab aega, nagu iga uue oskuse õppimine. Mida paremini oma sisemaailmaga toime tuleme, seda paremini suudame korraldada elu enda ümber. Loomulikult õnnestub iga ettevõtmine kõige paremini siis, kui see on Sulle oluline - see kehtib ka siin.

Mulle meeldivad tulemused sama palju kui Sulle! Pakun konsultatsioone paketina, sest olen kogenud, et struktuur annab mitu korda paremaid tulemusi, kui jada ükskikult kokku lepitud kohtumisi (isegi, kui lõpuks on konsultatsioonide arv sama). Palun vali, kas sulle sobib paremini pakett I või II:

 

Pakett I:  4 x 90min - 500€

Pakett II: 5 x 60min - 500€


Mentorluskohtumised-konsultatsioonid saad ära jaotada Sulle sobiva ajavahemiku peale, kuid peavad toimuma 6 kuu jooksul. 

Võta ühendust: helena.lass@unego.ee ja telefonil 56609432